אדורם גידור ופיתוח מותג ישראלי
אלפי לקוחות מרוצים, משנת 1969 | itsik.aduram@gmail.com

מבנים ניידים למכירה

whatsapp

אף מבנה אינו נבנה ביום אחד, כשבתרחיש המקובל נדרשות לכך שנים ארוכות. האמנם? בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים הבינו כי באמצעות מבנים ניידים ניתן לקצר תהליכים ולקבל, תוך פרק זמן מינימלי, מבנה איכותי שיכולים להיות לו שימושים מגוונים. זה בדיוק מה שמציעה עבורכם חברת אדורם- מבנים ניידים למכירה למגוון מטרות שונות.

מבנים יבילים- מגוון רחב של שימושים

מבנים ניידים, בהתאם לשמם, הם מבנים שמוקמים על מנת להיות מובלים למקום מסוימם בו הם יוצבו למשך פרק זמן שלרוב אינו ארוך מדי (אך מובן שקביעה זו אינה מחייבת – מבנה נייד יכול להיות מוצב במשך שנים). למבנים הניידים אפשר למצוא מספר בלתי מבוטל של שימושים. הם יכולים לשמש כמשרדים – למשל משרדי חברות בנייה הניצבים בסמוך לאתר הבנייה – אך גם כמבני מגורים לכל דבר ועניין. בנוסף לכך, המבנים יכולים לשמש על תקן עמדות שמירה, תחנות הרשמה, גלריות, מחסנים זמניים או כל דבר אחר.

מבנים ניידים למכירה- מלאי קיים וזמין

את ההקמה של המבנים האלה ניתן לבצע מאפס, על פי הצורך הספציפי של הלקוחות, אם כי פתרון מקובל לא פחות הוא לבחור מבנה מהמלאי שמספקת חברה מסוימת בתחום – יש כיום מספיק אפשרויות על מנת שניתן יהיה למצוא את המבנה האידיאלי עבור הלקוח. אופציה אחרת שמתבקשת בחלק מהמקרים היא לחבר יחדיו מספר מבנים, מה שעשוי ליצור מבנה מגורים גדול אחד, שמטבע הדברים יהיה זול יותר מאשר כל סוג אחר של פתרון מגורים. אף על פי שגם מבנים ניידים עשויים להצריך אי אילו אישורים, אין ספק שמדובר בתהליך פשוט יותר מבחינה בירוקרטית ביחס להליך המקובל של הקמת מבנים.

מבנים ניידים למכירה ברמה הגבוהה ביותר

חשוב להתייחס לכך שלמרות העובדה שמבנים ניידים נחשבים לפשוטים פי כמה להקמה, עדיין חייבים לעשות את זה במלוא הבטיחות ובהתאם לתקנות הנהוגות כיום. בנוסף, במבנים אלה קיים דגש מהותי על התאמה לסביבה בה עתיד להיות מוצב המבנה ועל יצירת בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה. הפנייה שלכם, אלה הזקוקים למבנה, צריכה להיות לכן לחברות העומדות בחוד החנית בתחום בישראל. התפשרות עלולה להביא למבנה שחווית המגורים או השימוש בו רחוקה מלהיות חיובית, כשלא פעם גם סכנה בטיחותית אורבת לכל מי שנמצא בתוכו או בסמוך לו. אדורם מעמידה לכם מבנים ניידים למכירה בהקמה אישית או מבנים ניידים יד2 למכירה במחירי הזדמנות.

אדורם נחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחומי הגידור, הפיתוח והמבנים הניידים. פעילותה של החברה מתבצעת כבר עשרות שנים, במהלכן היא ביצעה בהצלחה אינספור פרויקטים בסדרי גודל משתנים. החברה מתכננת מבנים ניידים ומייצרת אותם לכל מטרה ובכל גודל, כאשר הכל מתבצע בהתאם לתקנים הנדרשים של מכון התקנים. במהלך השנים החברה תכננה מבנים ניידים רבים בכל רחבי הארץ, והקימה אותם בהצלחה גדולה.

מבנים ניידים יד 2

*המחירים משתנים בהתאם לחדש / משומש / רמת גימור- צרו קשר לקבלת מחירים סופיים.
קראוונים וצימרים למכירה – אפשרות לקנייה של מבנים יד 2 אשר היו בשימוש במחירי הזדמנות או קנייה של מבנים חדשים.
אחר
כל סוגי המבנים הניידים שיש – חדשים או משומשים מפירוק במחירי הזדמנות:
מבני שומר / שירותים ניידים / קראוונים / מחסני איסכורית ופנל מבודד ועוד…
צרו קשר למידע נוסף או חפשו אדורם בגוגל

*המחירים יכולים להשתנות בהתאם לסוג המבנה והאם חדש או משומש, מידע נוסף ינתן טלפונית. בידוד טמפרטורה ורעש ברמה גבוהה בהתאם לתקנים המחמירים ביותר.
מבחר של סוגים שונים של מבנים ניידים למכירה ברמת גימור שונות.

אנו נתכן עבורכם את המשרד / מבנה נייד למגורים המושלם עבורכם, בהתאם לתקנים המחמירים ביותר.
בנוסף, ניתן לבחור מבנה נייד למכירה מהמלאי הקיים אצלנו בגדלים שונים.

מבנים המותאמים למגורים, ניתן לחבר מספר מבנים ליצירת בית מרווח.

בידוד טמפרטורה ורעש ברמה גבוהה.
בנוסף, ניתן לבחור מבנה מהמלאי הקיים אצלנו בגדלים שונים.

צימרים למכירה

בואו לראות מבנה נייד שהוא למעשה צימר ודירה מושלמת לדוגמא.
תוכלו לבחור מבין כמה אפשרויות חלוקה ,סוגי חיפוי ועוד.
לאחר ההחלטה וקבלת ייעוץ מקצועי ניתן לבצע הזמנה ותקבלו צימר שהוא דירה מרשימה ברמת גימור גבוהה תוך 45 ימים!
לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:
050-5300-922

מבנים ניידים – מבנים מבניה קלה

מבנים ניידים למגורים

מבנים ניידים למגורים הפכו לשם דבר בעשור האחרון, עם ההתפתחות המסיבית בענף הבנייה הקלה. ענף זה התפתח לאין שיעור ומעניק למשפחות ולעסקים רבים פתרונות אחסון ומגורים התואמים את אורח החיים המודרני. היתרון הגדול של מבנים ניידים הוא המחיר הנמוך לעומת מבנה קבע וההתעסקות שלעיתים יכולה להיות הרכבה עצמית, למשל כאשר מדובר במחסן. ניתן למצוא מבנים ניידים בחנויות שונות ואף באינטרנט, אך חשוב לרכוש מבנה נייד מאיש מקצוע שיכול גם לייעץ לכם בנוגע למיקום ולבחירת המבנה הנייד המתאים לכם. את המבנים הניידים תוכלו בדרך כלל להעביר אתכם ממקום למקום, מה שיסייע במיוחד כאשר עוברים דירה.

סוגים של מבנים ניידים למגורים

כאמור, תחום הבנייה הקלה התפתח מאוד בעשור האחרון ואתו התפתחו מגוון רחב של מבנים ניידים למגורים, כמו מחסן פנל מבודד, מחסן איסכורית, סככות צל ועוד. מבנים ניידים אלה מספקים פתרון המאפשר עמידות, יציבות וגמישות גם באחסון הפריטים וגם בהגנה עליהם.

  • מחסן פנל מבודד – מחסן פנל מבודד הוא מבנה נייד למכירה שיכול לשמש אתכם בכל דירה שתעברו אליה ולשמש כפתרון אחסון אידיאלי. מחסן זה עשוי משכבות של חומרים יציבים ועמידים בפני פגעי מזג האוויר עם שכבת בידוד ביניהם, שמבטיחה הגנה על כל הפריטים שתאחסנו במחסן זה. את מחסן הפנל המבודד תוכלו למצוא תחת קטגוריה של מבנים ניידים יד 2, או לרכוש ולהרכיב אחד כזה בעצמכם. עם קצת הכוונה מאיש מקצוע או מסרטונים מקצועיים באינטרנט, תוכלו להקים מחסן פנל מבודד לעצמכם וליהנות מאחד המבנים הניידים הפופולאריים והשימושיים ביותר בעולם.
  • מחסן איסכורית – מחסן איסכורית, בדומה למחסן פנל מבודד, מאפשר גמישות ויתר קלות בהקמה של מחסן מחוץ לבית. המחסן מגיע בגדלים שונים ובהתאמה מרבית לשטח הקיים שלכם, וכיוון שמחסן זה הוא מבנה נייד, תוכלו ליהנות ממנו גם אם תעברו דירה או תערכו שיפוץ בבית שידרוש להעביר את המחסן ממקום למקום. גם אותו תוכלו למצוא את המחסן תחת קטגוריה של מבנים ניידים יד 2 או לבנות אחד כזה בעצמכם. מחסן האיסכורית מספק שמירה והגנה על הפריטים שלכם, בין אם מדובר במוצרי חשמל או בפריטים מעץ או מבד. הוא נחשב לאחד הפתרונות הפופולאריים ביותר בתחום פתרונות האחסון לבית.
  • סככות צל – סככות צל נחשבות לחלק ממכלול מבנים ניידים למגורים והן מספקות הגנה גם ליושבים במרפסת וגם לרכב. סככות צל נועדו לגונן מפני השמש, אך הן יעילות גם לצורך הגנה מפני רוחות, לחות וגשם. באופן זה הן יכולות להוות פתרון אידיאלי לפינת הישיבה בחצר בכל ימות השנה. סככות צל גם מסייעות לשמר את הרכב כראוי, בלי שהריפודים שלו ייפגעו כתוצאה מהשמש החזקה ובלי שיתלכלך עקב הגשם, העלים או המזיקים הסביבתיים האחרים שקיימים בקרבתו. סככות צל נחשבות למבנה נייד פופולארי ביותר ובנויות בצורות שונות ובגדלים שונים. שלא כמו בעבר, הן משמשות גם כתוספת עיצובית ואסתטית לחצר ולגינה ומעניקות לחצר מראה יוקרתי ואיכותי.

מהם מבנים יבילים?

מבנים יבילים הם למעשה מבנים ניידים שניתן להעביר ממקום למקום באמצעות כלי עבודה כבד כמו מנוף. מבנים אלה עשויים מקירות ומקורות פלדה בגדלים ובעוביים שונים שמתאימים לייעוד של המבנה. מבנים יבילים יכולים להיות עשויים גם מבטון ומחומרים שמותאמים לדרישות של פיקוד העורף, בעלי כושר בידוד גבוה שמתאים למזג האוויר בישראל. מבנים יבילים יכולים לשמש כיחידות דיור, כצימרים, כהרחבה של משרדים או כתוספות בנייה למבנים קיימים. מיקומם גמיש ויכול אף להיות על הגג או בצמוד אל המבנה הקיים. מבנים יבילים נחשבים לאחר הפיתוחים הפופולאריים ביותר בתחום הבנייה ומספקים פתרונות טובים למגוון רחב של צרכים.

מחפשים מבנים ניידים למכירה? באדורם תמצאו מגוון רחב של מבנים איכותיים מהיום להיום, עם תוספות לבחירה ואפשרויות התקנה שונות.

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו: 03-9134030.


5 תגובות לגבי “מבנים ניידים למכירה

נידאל 10 בנובמבר 2018 בשעה 6:02

מעוניין בצימר עץ מוכן למגורים לקנייה מיידית 2 חדרי שינה וסלון
צרו איתי קשר. 0505789807

דויד 1 ביוני 2019 בשעה 14:18

הנידון :בקשה להצעת מחיר בניה קלה, אספקת מבנה נייד
הקונה-מזל יהושוע גבעת אולגה
מבנה – 180 מ ר כולל ממ ד 9 מ כולל כלונסאות לכל המבנה לפי דרישת יועץ קרקע
2מרפסות 20 מ רכל אחת ,2מטבחים,2מקלחות,4 שירותים, גג רעפים 4 שיפועים חומת בטון 80ס מ

* כולל תכנית אדריכלית ,מודד ,והגשת התוכניות, כולל בדיקת קרקע ,כולל תשתיות קרקע, כולל הובלה
*רצפת מבנה -מסגרת ברזל דאבל T200,תומכים דאבל T 140כל מטר, תמיכה לבטון פח גלי 05 ,רשת זיון 6 בטון ב300
*חיפוי-קרמיקה פורצלן ש"ע ,פנל תואם
*שלדת מבנה-פאנל בלוק על גבי קונסטרוקציית ברזל לפי תכנית מהנדס
*מחיצות וקירות פנים-גבס לבן 1.2 ס מ גבס ירוק במקומות הרטובים צבע אקרילי לבן
*תקרה- גבס לבן 1.2 ס מ צבוע לבן
*דלתות-דלתות פנים מהודרות לפי צורך ,דלת כניסה פלדלת 90 ס מ 2 יח
*חלונות-פרופיל 7000 כע כ זכוכית 4 מ מ על גבי משקוף אלומיניום ,רשתות זבובים
*מערכות חשמל- נקודות לפי דרישת הלקוח(גויס),שקעים רגילים ותאורה כבל nyy3+1.5 שקעי כוח3+2.5 גופי תאורה, לוח חשמל 24 מקום
*אינסטלציה-צנרת מים פקס 16,צנרת דלוחין pvc ,אסלה סמויה 4 יח ,ארונית אמבטיה 60 ס מ 4 יח, חיפוי שיש יצוק, אינטרפוץ 3 דרך 2 יח ,ברז פרח 4 יח ,חיפוי קרמיקה בקירות 2 מ גובה
*מטבח 7% משטח המבנה תחתון עליון ,חיפוי שיש קיסר ,ברז פרח, חפוי קרמיקה 60 ס מ מעל השיש
**כל חומרי הגלם בעלי תקן ישראלי ועמידים שריפה

**למבנה תינתן אחריות של 3 שנים על מערכות חשמל אינסטלציה גג וקירות חוץ

***מועד אספקה 120 ימי עבודה מיום אישור התכניות

להצעות דויד 0547594600 מייל ositam@walla.com

ורד 11 ביוני 2019 בשעה 3:40

מעוניינת בפרטים

ענת אראלי 12 ביולי 2019 בשעה 14:12

שאלה
יש ברשותי יביל עם מקלחת ושרותים המחובר לביתי מזה 26 שנים במצב מעולה.
מעונינת למכור המבנה.
האם אתם גם עוסקים בזה?

מוטי 26 באפריל 2020 בשעה 23:52

אשמח לקבל הצעת מחיר על 2 צמרים יבילים בדרום כל אחד 30 מר

כתוב תגובה או שאלה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

לחיוג השאר/י הודעה
לראש העמוד