אדורם גידור ופיתוח מותג ישראלי
אלפי לקוחות מרוצים, משנת 1969 | itsik.aduram@gmail.com

סככות צל

whatsapp

בחברת אדורם מייצרים ומתקינים סככות צל מכל הסוגים. ניתן להזמין סככות הצללה לגני ילדים, בתי ספר, סככות הצללה לרכב ועוד. כל הסככות מגיעות בשלל צבעים וגדלים שונים.

בקיץ השורר במדינת ישראל שטופת השמש יש יתרונות רבים בבילוי עם הילדים, בבילוי בים או בטיולים בשעות היום הארוכות. עם כל זאת, שעות השמש המרובות ועוצמת השמש גם בימי עונות המעבר והחורף יכולות לגרום לנזקים רבים לפריטים מסוימים, כמו מכוניות וציוד שממוקם ללא הגנה בחצר הבית. מזג האוויר יכול גם להפוך את הישיבה במרפסת או בגינה לבלתי אפשרית.

דבר זה מפריע מאוד למי שמשקיע בחצר ובמרפסת ואינו יכול לשבת בה בימי הקיץ החמים וליהנות מהאוויר החם. באותו אופן, אי נוחות רבה מורגשת בכניסה לרכב שאינו מוגן מפני השמש, מה שיכול להיות חוויה חמה מאוד וגם להרוס את הריפודים ברכב וכל מיני אלמנטים אחרים בו.

הפתרון – סככות צל

הפתרון האולטימטיבי לבעיות אלו מצוי בסככות צל, שמהוות פתרון קל, נוח, גמיש וזול ומאפשרות לכל אחד להגן על הרכב שלו ולהפוך את הגינה או את המרפסת למקום שכיף לשבת בו בימי הקיץ החמים ובימי החורף הגשומים. סככות צל מעניקות יתרונות רבים כמו פתרון אסתטי למרפסת או לחצר, הן מאפשרות התאמה אישית לכל מקום, ניידות מרבית למקרה שתרצו לעבור דירה או להחליף את מיקום הסככה וכמובן, מספקות הגנה מפני השמש, מפני רוחות ומפני הגשם והלחות.

  • אסתטיקה – אם בעבר סככות היו אלמנט שגרע מיופייה של הגינה או של המרפסת, כיום קיים מגוון רחב של סככות צל שיכולות להוסיף חן לעיצוב של הגינה או של המרפסת שלכם באופן שיהפוך את המקום ליפה ולמזמין. כל שעליכם לעשות הוא לגשת לאיש מקצוע ולבחון את האפשרויות השונות שעומדות לרשותכם.
  • התאמה אישית וניידות – סככות צל הן ניידות, ולכן מיקומן גמיש ויכול להתאים לכל מקום שתבחרו. סוגי הסככות המתאפיינים בגודל, ברוחב ובגובה יכולים להתאים למקומות הקטנים ביותר והגדולים ביותר, ובאופן זה תוכלו לקבל את הסככה שמתאימה לכם. כמו כן, אם תמצאו את עצמכם עוברים דירה מסיבה מסוימת, הסככה יכולה לבוא אתכם ולספק לכם פתרון הצללה והגנה גם בביתכם החדש.
  • הגנה מפני שמש, לחות ורוחות – סככת הצל אמנם אמורה להגן מפני השמש, אך יש סוגים של סככות צל אשר מגנים גם מפני אלמנטים אחרים כמו לחות, רוחות וגשם. כך תוכלו ליהנות מישיבה בימי הקיץ במרפסת שלכם וגם תוכלו ליהנות מישיבה תחת הסככה בערב שמנשבת בו רוח או שיורד בו גשם מסביבכם.

סככות צל לרכב

סככות צל יכולות לשמש למגוון של שימושים, וסככת צל לרכב נחשבת לאחד מהשימושים הפופולאריים של סככות צל. סככת צל לרכב מגינה עליו מפני שמש, רוח, גשם ומזיקים אחרים אשר גורמים ללכלוך להצטבר על שמשות הרכב ועל הרכב עצמו, מה שיכול לגרום לחוסר נוחות ולצורך לנקות את הרכב מדי יום. הסככה תחסוך לכם זמן יקר של ניקיונות ותבטיח שתקבלו את הרכב מוכן לנסיעה בבוקר או בכל שעות היום. סככת הצל מספקת לרכב הגנה גם מפני השמש, והרי ידוע שקרינתה החזקה יכולה להרוס את הריפודים. בעבר היה נהוג להשתמש במגן שמש שהורכב על השמשה הקדמית מבפנים, אך פתרון סככת הצל לרכב מאפשר הגנה תמידית מפני השמש ללא מאמץ וללא צורך לזכור להניח את מגן השמש במקומו לאחר כל נסיעה.

סככות צל למרפסת

סככות צל למרפסת נחשבות לפופולאריות מאוד בבתי קרקע ובבתי מגורים רבים, וזאת משום שהן יכולות להיות מותאמות למגוון רחב של בתים. דוגמאות בולטות לכך הן מרפסות שמש של דירות בבנייני מגורים או וילות בעלות חצרות גדולות. סככות הצל יאפשרו לכם הגנה מפני השמש, הגשם או הרוח, ויספקו לכם פינת ישיבה חלומית באוויר הפתוח ללא חששות או דאגות בשל מזג האוויר.

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
050-5300922

סככות לרכב

נתאים עבורכם את הסככה המושלמת לכיסוי רכביכם ולמניעת נזקי השמש והחורף.


סככות למרפסת

ייצור והתקנת סככות הצללה בכל המידות והצבעים. התקנה מקצועית עם אחריות על העבודה על ידי צוותים בעלי עשרות שנות נסיון. התקשרו ונתאים עבורכם את הסככה המושלמת.


סככות הצללה לגני ילדים

ייצור והתקנת סככות הצללה לגני ילדים בכל המידות והצבעים.
התקנה מקצועית עם אחריות על העבודה על ידי צוותים בעלי עשרות שנות נסיון על פי כל התקנים המחייבים של משרד החינוך.


מתקני האכלה לחתולים עבור רשויות מקומיות

יותר ויותר אנשים היום מגלים חמלה ואהבה כלפי חברנו על ארבע, וזה מתבטא בין היתר באנשים רבים היום המאכילים חתולים בפארים ובגינות ציבוריות. באדורם מייצרים מתקנים מקורים המאפשרים לרשויות להסדיר פינות קבועות וסדורות בהם התושבים יכולים לתת אכול לחתולי הרחוב.תגובה אחת בנושא “סככות צל

דרור 6 בספטמבר 2017 בשעה 21:44

מוכרים סככה ל 5 אופניים? כולל המעמדים לאופניים?

כתוב תגובה או שאלה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

לחיוג השאר/י הודעה
לראש העמוד