אדורם גידור ופיתוח מותג ישראלי
אלפי לקוחות מרוצים, משנת 1969 | itsik.aduram@gmail.com

שערים

whatsapp

מטבע הדברים, שערים הם מוצר משלים לכל סוג של גדר, ולכן בחברת אדורם גידור ופיתוח הקמנו מגוון סוגי שערים בכל רחבי ישראל למטרות שונות. בין סוגי השערים שאנו מתקינים תוכלו למצוא:

שערים בחברת אדורם

כל אחד היה רוצה להכן על רכושו, על רכבו, על בית העסק שלו וכדומה. שערים הם אחד האמצעים הבולטים להכנה על רכושנו מפני מסיגי גבול, מעשי וונדליזם, גניבות ועוד. תפקידם של שערים לתחום בין המרחב הפרטי למרחב הציבורי, בין הרחוב לבית או לעסק.

משום כך, קיימים מספר סוגים של שערים לחצר, לכניסת הבית ולחניון הפרטי בכניסת הבית.  שערים אלו הם הרושם הראשוני של חזות הבית או העסק שלנו.

שערים העשויים מברזל חייבים להשתלב בהרמוניה עם האלמנטים סביבו בצורה מושלמת. מהסיבה הזו בדיוק, מלבד שערים, ניתן ליצור אינסוף אפשרויות לפריטי מתכת. פריטים החשובים כל כך אל הכניסה לבית שלנו. שכן, המפגש הראשון של מבקרים ואורחים הוא עם שער הכניסה לבית.

שערים מברזל

אלו שערים בציפוי מתכת מגולוונת, כאשר הם מתחלקים ל-2 סוגים עיקריים: שערים לבית ושערים מוסדיים. שערים לבית מגיעים בשלל עיצובים ייחודים ובמרבית המקרים מיוצרים בעבודת יד על ידי מסגר מומחה, בעוד ששערים מוסדיים הינם שערי ברזל במבחר דגמים קבועים (ולהם ישנה גדר מדגם תואם), ומתאימים יותר בעיצובים למוסדות ציבור ומפעלים. 2 סוגי השערים, הן לבתים פרטיים והן למוסדות, מגיעים בשלל צבעים ומידות כאשר, מטבע הדברים, השערים בעיצוב אישי לבית גמישים יותר לשינויים ובקשות מיוחדות- דוגמת עיטורים מיוחדים, צורות שונות ועוד. כל סוגי השערים יכולים להגיע עם מנוע חשמלי הנפתח על ידי סלט רחוק, מכשיר סלולרי, קורא כרטיסים ועוד, ו/או כשער חד או דו כנפי.

מחיר שער ברזל לגינה

כאמור, שערי ברזל מגיעים במגוון עצום של עיצובים, מבחירה מקטלוג או בעיצוב אישי לגמרי. לכל עיצוב וסגנון כמות חומרי הגלם ושעות העבודה הדרושה לו- שער ברזל חד כנפי להולגי רגל יהיה זול בהרבה משער ברזל דו כנפי לכלי רכב הגדול ממנו, גם אם יהיה מדובר בעיצוב זהה. באדורם גידור ופיתוח אנו מומחים לעבודות מסגרות מיוחדות ובהתאמה אישית מעל 35 שנה, והקמנו שערים בעיצובים מרהיבים לבתים פרטיים רבים בישראל. צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר מדוייקת יותר לשער עבור ביתכם הפרטי.

מחפשים שער לחצר בזול?

ישנם שערים רבים בעיצובים מרהיבים (הניתנים לבחירה מתוך קטלוג) אשר לא מצריכים חומרי גלם רבים והתקנה מורכבת – והם יתנו לביתכם מראה מרשים ויוקרתי.

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת:
050-5300922

שערים לבית

אלו שערי ברזל המשמשים כשער כניסה לבית פרטי, ומגיעים במגוון רחב של עיטורים הניתנים לבחירה מתוך קטלוג או בעיצוב ייחודי בהתאמה אישית בהתאם לדרישות הלקוח. התרשמו ממגוון השערים המעוצבים שהקמנו עבור לקוחותינו. יש לכם רעיון לשער משלכם? מחפשים שער לבית בעיצוב אישי? פנו אלינו עוד היום ויחד נתאים עבורכם את השער המושלם לביתכם הפרטי, בהתאם לטעמכם ולסגנונכם האישי.


דגם דפנה / ערן (מוסדי)

בהתאמה לגדר מתכת מסוג "דפנה"

מפרט שער דגם דפנה / ערן

  • פרופילי השער הינם ממתכת מגולוונת
  • מיקום הצירים של השער ניתן לשינוי לזוויות וכיווני פתיחה שונים
  • ציר השער העליון בדרך כלל יהיה ארוך יותר משער למניעת הרמת השער
  • רוחב הכנף ניתן להזמנה במידות שונות (ראה מפרט השער)
  • השער יכול להגיע עם מנעול חשמלי עם אפשרות להפעלה מרחוק
שער דגם דפנה / ערן להורדת המפרט 

דגם דפנה קרן (מוסדי)


דגם דפנה מלבנים (מוסדי)


דגם דפנה "איקס" קצר (מוסדי)


דגם דפנה "איקס" רחב (מוסדי)


דגם טורים (מוסדי)


דגם איילון / לירון (שער רשת מוסדי)

שער המורכב מגדר רשת מדגם איילון (ראו מפרט גדר), גדר רשת עמידה וחזקה.

מפרט שער איילון דגם פשפש לירון

  • שער ממתכת מגולוונת
  • מיקום הצירים ניתן לשינוי לכיוון וזווית פתיחה שונה
  • ציר השער העליון בדרך כלל יהיה ארוך יותר משער למניעת הרמת השער
  • רוחב הכנף ניתן להזמנה במידות שונות (ראה מפרט השער)
  • השער יכול להגיע עם מנעול חשמלי עם אפשרות להפעלה מרחוק
שער דגם פשפש לירוןלהורדת המפרט 

דגם שדרות (מוסדי)


מגוון מחסומים ידניים בהתאמה אישית

מתאים עבור שטחים חקלאיים, מרחבים ציבוריים שונים ועוד.


שערי ברזל גדולים

מוזמנים במרבית המקרים עם מנוע חשמלי המופעל על ידי שלט רחוק או מכשיר סלולרי, מתאימים לכניסה ליישובים או מפעלים.כתוב תגובה או שאלה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*

לחיוג השאר/י הודעה
לראש העמוד